Zaposleni
1.        AZZEH EDITA, kitara, pomočnica ravnateljice edita.azzeh@gsms.si
2.        AZZEH SAMIR, violončelo samir.azzeh@gsms.si
3.        BRATINA GABRIELA, petje gabriela.bratina@gsms.si
4.        CIGUT TJAŠA, NGL, solfeggio tjasa.cigut@gsms.si
5.        ČOLOVIĆ LAZAR, tolkala lazar.colovic@gsms.si
6.        DAJČMAN JASMINA, saksofon, kljunasta flavta jasmina.dajcman@gsms.si
7.        FEKONJA SAŠO, saksofon saso.fekonja@gsms.si
8.        HABJANIČ Danaja, kitara danaja.habjanic@gsms.si
9.        GRADEČAK MELANIJA, flavta melanija.gradecak@gsms.si
10.    HERIC TAŠKOV FELICITA, flavta, OPZ, MPZ felicita.heric-taskov@gsms.si
11.    HERZOG AMADEJ, harmonika amadej.herzog@gsms.si
12.    KORENJAK TJAŠA, plesna pripravnica, balet tjasa.korenjak@gsms.si
13.    KOUS OLGA, klavir olga.kous@gsms.si
14.    KREVEL JANEZ, kontrabas janez.krevel@gsms.si
15.    KUNOVA YULIYA, klavir yuliya.kunova@gsms.si
16.    LAŠIČ BOŠTJAN, trobenta, rog, pihalni orkester bostjan.lasic@gsms.si
17.    LEKIĆ POLONA, violina, godalni orkester polona.lekic@gsms.si
18.    LUKAČ ERNA, ravnateljica erna.lukac@gsms.si
19.    MAH PINTARIČ MIRJAM, violina mirjam.mah@gsms.si
20.    MATKOVIĆ DANIJEL, harmonika, harmonikarski orkester danijel.matkovic@gsms.si
21.    MILKOVIĆ DIANA, flavta diana.milkovic@gsms.si
22.    MITIĆ SNEŽANA, klavir snezana.mitic@gsms.si
23.    PETROV MIHAIL, violina mihail.petrov@gsms.si
24.    POPOVIĆ MARIJA, flavta, kljunasta flavta marija.popovic@gsms.si
25.    RAKAR HRASTNIK DORA, violina dora.rakar@gsms.si
26.    RITLOP ŽELJKO, klarinet, kljunasta flavta zeljko.ritlop@gsms.si
27.    RUŽIĆ MILORAD, kitara milorad.ruzic@gsms.si
28.    SARKANY ANNA, klavir anna.sarkany@gsms.si
29.    SEČKAR LAURA, violončelo laura.seckar@gsms.si
30.    SLAVIČ MARKO, pozavna, bariton, tuba marko.slavic@gsms.si
31.    SOBOČAN ŽANA, flavta, kljunasta flavta zana.sobocan@gsms.si
32.    STOJANOVIĆ DUŠAN, kitara, kitarski orkester dusan.stojanovic@gsms.si
33.    STOJANOVIĆ TIJANA, klavir tijana.stojanovic@gsms.si
34.    STOJNŠEK JANA, klavir jana.stojnsek@gsms.si
35.    ŠANTEK PREDRAG, klavir predrag.santek@gsms.si
36.    ŠKAFAR SUZANA, PGV, GP, NGL suzana.skafar@gsms.si
37.    ŠKEDELJ NATAŠA, tajništvo natasa.skedelj@gsms.si
38.    VREČIČ KAR KARMEN, PGV, GP, NGL karmen.vrecic-kar@gsms.si

 

klavir
Olga Kous, MA
Yuliya Kunova, prof.
Snežana Mitić, prof.
Anna Sarkany, prof.
Tijana Stojanović, prof.
Jana Stojnšek, BA
Predrag Šantek, prof.

harmonika
Amadej Herzog, MA
Danijel Matković, prof.

kitara
Edita Azzeh, prof.
Danaja Habjanič, prof.
Milorad Ružić, prof.
Dušan Stojanović, prof.

violina
Polona Lekić, prof.
Mirjam Mah Pintarič, prof.
Mihail Petrov, prof.
Dora Rakar Hrastnik, prof.

violončelo
Samir Azzeh, prof.
Laura Sečkar

kontrabas
Janez Krevel, MA

trobenta in francoski rog
Boštjan Lašič, prof.

pozavna, bariton in tuba
Marko Slavič, prof.

klarinet
Željko Ritlop, prof.

saksofon
Jasmina Dajčman, MA
Sašo Fekonja, MA

kljunasta flavta
Jasmina Dajčman, MA
Marija Popović, prof.
Željko Ritlop, prof.
Žana Sobočan, BA

flavta
Melanija Gradečak, prof.
Felicita Heric Taškov, prof.
Diana Milković, prof.
Marija Popović, prof.
Žana Sobočan, BA

tolkala
Lazar Čolović, prof.

petje
Gabriela Bratina, prof.

predšolska glasbena vzgoja in glasbena pripravnica
Suzana Škafar, prof.
Karmen Vrečič Kar, mag. prof.

nauk o glasbi
Tjaša Cigut, prof.
Suzana Škafar, prof.
Karmen Vrečič Kar, mag. prof.

solfeggio
Tjaša Cigut, prof.

plesna pripravnica in balet
Tjaša Korenjak

pihalni orkester
Boštjan Lašič, prof.

harmonikarski orkester
Danijel Matković, prof.

godalni orkester
Polona Lekić, prof.

kitarski orkester
Dušan Stojanović, prof.

Orffova skupina
Tjaša Cigut, prof.

mladinski in otroški pevski zbor
Felicita Heric Taškov, prof.

DISLOCIRANI ODDELEK Sveti Jurij
klavir

Anna Sarkany, prof.

harmonika
Amadej Herzog, MA

violina
Mirjam Mah Pintarič, prof.
Dora Rakar Hrastnik, prof.

flavta in kljunasta flavta
Marija Popović, prof.

kitara
Dušan Stojanović, prof.

saksofon
Sašo Fekonja, MA

predšolska glasbena vzgoja in glasbena pripravnica in nauk o glasbi
Suzana Škafar, prof.

DISLOCIRANI ODDELEK Puconci
harmonika
Danijel Matković, prof.

kitara
Milorad Ružić, prof.

klavir
Jana Stojnšek, BA

flavta
Felicita Heric Taškov, prof.

DISLOCIRANI ODDELEK Tišina
harmonika

Amadej Herzog, MA

kitara
Danaja Habjanič, prof.

klavir
Olga Kous, prof.

violina
Mihail Petrov, prof.

glasbena pripravnica in nauk o glasbi
Karmen Vrečič Kar, mag. prof.

TAJNIŠTVO
Nataša Škedelj