Tekmovanja

ISKRENE ČESTITKE UČENCEM, MENTORJEM IN KOREPETITORJEM! 

Šolsko leto 2020/21

8. Mednarodno pevsko tekmovanje Lav Mirski 2020, internetno tekmovanje
16. 10. 2020, Osijek (Hrvaška)
KATJA HUBER, petje
94,66 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina

PaMusFlow Global Music Competition, internetno tekmovanje
3. in 4. 3 2021
SARA NOVAK VOLMUT, saksofon
86,67 točk, 2. nagrada
Mentorica: Jasmina Dajčman

Mednarodno spletno tekmovanje
Glasbena čipka iz Idrije
27. in 28. februar 2021
ALEKSANDER NELSON HUJS, klavir
93,50 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

IV. Sirmium Music Fest (internetno tekmovanje)
April 2021, Sremska Mitrovica (Srbija)
ZARA LEA TOTH, saksofon
100,00 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Sašo Fekonja

50. TEMSIG
2. 6. 2021, Ptuj
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
97,67 točk, zlata plaketa, 2. nagrada
Mentor: Dušan Stojanović

Dnevi kitare 2021
6. 6. 2021, Krško
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
96,33 točk, zlato priznanje, 2. nagrada
Mentor: Dušan Stojanović

10. Mednarodno tekmovanje pianistov Ivan Rijavec (internetno tekmovanje)
30. 6.−3. 7. 2021, Rogaška Slatina
ALEKSANDER NELSON HUJS, klavir
96,00 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

ZAL ŠIFTAR, klavir
93,75 točk, 2. nagrada
Mentorica: Jana Stojnšek

ENYA KRISTINA FRAS, klavir
90,75 točk, 2. nagrada
Mentorica: Jana Stojnšek

Šolsko leto 2019/20

Guitarrero
18. 1. 2020, Maribor
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
Priznanje za perspektivnega kitarista
Mentor: Dušan Stojanović

10. Mednarodno tekmovanje Ivan Rijavec
9. 1. 2020, Rogaška Slatina
ENYA KRISTINA FRAS, klavir
97,50 točk, zlato priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek

23. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
23. 2. 2020, Krško
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentor: Lazar Čolović

XVII. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
29. 2. 2020, Beograd (Srbija)
MAK KOVAČ, rog
90,13 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič

XVII. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
6. 3. 2020, Beograd (Srbija)
SARA NOVAK VOLMUT, saksofon
92,75 točk, 2. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman

XVII. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
8. 3. 2020, Beograd (Srbija)
BLAŽ SEVER, klarinet
92,25 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop

ŽIVA LUKAČ, klarinet
92,25 točk, 2. nagrada, 3. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop

49. TEMSIG
9. 3. 2020, Maribor
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
97,33 točk, zlata plaketa, 3. nagrada
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentor: Lazar Čolović

Šolsko leto 2018/19

1. mednarodno klavirsko tekmovanje Janez Matičič 2018
Ljubljana, 12. 12. 2018
HANA TAŠKOV, klavir
91,40 točk, srebrna plaketa
Mentor: Predrag Šantek

8. mednarodno tekmovanje za pianiste Ivan Rijavec
Rogaška Slatina, 27. 1. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
97,00 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Mentor: Predrag Šantek

LEONARD KOBAL, klavir
91,00 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Ljubljana, 1. 2. 2019
VITA JANŽA, klavir
Napreduje na državno tekmovanje
Mentorica: Snežana Mitić

22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Novo mesto, 2. 2. 2019
BLAŽ SEVER, klarinet
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop

22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Postojna, 2. 2. 2019
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman

SARA NOVAK, saksofon
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman

22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Rogaška Slatina, 3. 2. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina

22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Semič, 5. 2. 2019
ŽIVA LUKAČ, klarinet
Priznanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Ljubljana, 5. 2. 2019

HANA TAŠKOV, klavir
Napreduje na državno tekmovanje
Mentor: Predrag Šantek

22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Vrhnika, 6. 2. 2019
EVA TIBAUT, flavta
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

22. predtekmovanje mladih glasbenikov R Slovenije
Vrhnika, 6. 2. 2019
LARA LUTAR, flavta
Napreduje na državno tekmovanje
Korepetitorka: Jana Stojnšek
Mentorica: Felicita Heric Taškov

48. TEMSIG
Jesenice, 4. 3. 2019
VITA JANŽA, klavir
91,67 točk, srebrna plaketa
Mentorica: Snežana Mitić

48. TEMSIG
Jesenice, 6. 3. 2019
HANA TAŠKOV, klavir
95,33 točk, zlata plaketa
Mentor: Predrag Šantek

48. TEMSIG
Radovljica, 6. 3. 2019
EVA TIBAUT, flavta
89,33 točk, bronasta plaketa
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

48.TEMSIG
Radovljica, 6. 3. 2019
LARA LUTAR, flavta
88,67 točk, bronasta plaketa
Korepetitorka: Jana Stojnšek
Mentorica: Felicita Heric Taškov

48. TEMSIG
Kranj, 6. 3. 2019
SARA NOVAK, saksofon
95,00 točk, zlata plaketa
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman

48. TEMSIG
Kranj, 7. 3. 2019
ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
92,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman

48. TEMSIG
Škofja Loka, 8. 3. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
92,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina

XVI. mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
Beograd, 10. 3. 2019
ŽAN SALAJ, pozavna
100,00 točk, 1. nagrada, 2. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič

48. TEMSIG
Kranj, 15. 3. 2019
BLAŽ SEVER, klarinet
91,33 točk, srebrna plaketa
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop

1. Mednarodno tekmovanje Primavera
Bijeljina, Bosna in Hercegovina, 24. 3. 2019
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
99,20 točk, I. nagrada, 3. mesto
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina

1. Mednarodno tekmovanje Primavera
Bijeljina, Bosna in Hercegovina, 24. 3. 2019
KATJA HUBER, petje
87,80 točk, II. nagrada
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina

Dnevi kitare 2019
Krško, 6. 4. 2019
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
96,00 točk, zlato priznanje, 2. nagrada
Mentor: Dušan Stojanović

Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 8. 4. 2019
ŽAN SALAJ, pozavna
98,83 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič

Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 12. 4. 2019
SARA NOVAK, saksofon
93,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman

ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
92,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Jasmina Dajčman

Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 13. 4. 2019
TADEJ KAVAŠ, trobenta
89,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič

Mednarodno tekmovanje WOODWIND & BRASS Varaždin
Varaždin, 15. 4. 2019
NUŠA BOJNEC, flavta
95,33 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

14. Mednarodno harmonikarsko tekmovanje
PANNONIACCORDION 2019 (klasika)
8. 5. 2019, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
80,17 točk, 2. nagrada
Mentor: Danijel Matković

14. Mednarodno harmonikarsko tekmovanje
PANNONIACCORDION 2019 (narodno-zabavna glasba)
11. 5. 2019, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
87,50 točk, 2. nagrada, 2. mesto
Mentor: Danijel Matković

LEON AUGUŠTIN, harmonika
85,33 točk, 2. nagrada, 3. mesto
Mentor: Danijel Matković

BLAŽ ŠINKO, harmonika
78,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković

16. mednarodno tekmovanje Enrice Mercatali
11. 5. 2019, Gorica (Italija)
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
97,00 točk, 1. nagrada, 2. mesto
Mentor: Dušan Stojanović

Koroško klavirsko tekmovanje
16. 5. 2019, Radlje ob Dravi
ZAL ŠIFTAR, klavir
Zlato priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek

ENYA KRISTINA FRAS, klavir
Bronasto priznanje
Mentorica: Jana Stojnšek

IMMCC 2019, Mednarodno tekmovanje solfeggio
17. 5. 2019, Maribor
ZALA TIANA BONIFARTI, ustvarjanje
Zlato priznanje
Mentorica: Suzana Škafar

ALJA ŠKAPER, ustvarjanje
Srebrno priznanje
Mentorica: Suzana Škafar

HANA TAŠKOV, glasbena teorija
80,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Tjaša Cigut

ZALA TIANA BONIFARTI, solfeggio
93,00 točk, zlato priznanje, 3. mesto
Mentorica: Suzana Škafar

HANA TAŠKOV, solfeggio
96,00 točk, zlato priznanje, 3. mesto
Mentorica: Tjaša Cigut

LUCIJA NOVAK, solfeggio
93,00 točk, zlato priznanje
Mentorica: Karmen Vrečič Kar

ŽIVA HEGEDUŠ, solfeggio
90,00 točk, zlato priznanje
Mentorica: Karmen Vrečič Kar

XIV. STRINGFEST 2019
18. 5. 2019, Sremska Mitrovica (Srbija)
LARA PUČKO, violina
79,67 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Polona Lekić

Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov 2019
18. 5. 2019, Ptuj
Mladinski pevski zbor
84,70 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov

Maribor dance open
18. 5. 2019, Maribor
Učenke 3. razreda baleta
Elitno bronasto priznanje
Mentorica: Mihaela Matis

Učenke 5. in 6. razreda baleta
Srebrno priznanje
Mentorica: Mihaela Matis

Mednarodno glasbeno tekmovanje Tomaž Holmar
25. 5. 2019, Naborjet (Italija)
ANJA ŠIJANEC, klavir
90,00 točk, 2. nagrada
Mentorica: Anna Sarkany

Šolsko leto 2017/18

21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov RS
Trbovlje in Koper, 2. 2. 2018
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
Priznanje za udeležbo
Mentor: Timi Krajnc

Kvartet saksofonov:
ŽIVA HEGEDUŠ
LANI HABJANIČ
MAŠA GRAH
URŠKA KREFT
Napredujejo na državno tekmovanje
Mentorica: Jasmina Dajčman

Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov SONUS op. 4
3. 2. 2018, Križevci (Hrvaška)
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
98,00 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek

XV. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
3. 3. 2018, Beograd (Srbija)
NUŠA BOJNEC, flavta
95,50 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

EVA TIBAUT, flavta
95,50 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

47. tekmovanje mladih glasbenikov RS
8. 3. 2018, Jesenice
Kvartet saksofonov:
LANI HABJANIČ
ŽIVA HEGEDUŠ
URŠKA KREFT
MAŠA GRAH
91,80 točk, srebrna plaketa
Mentorica: Jasmina Dajčman

XV. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko
9. in 10. 3. 2018, Beograd (Srbija)
ŽAN SALAJ, pozavna
96,50 točk, lavreat
Korepetitorka: Darja Slejko
Mentor: Marko Slavič

TADEJ KAVAŠ, trobenta
91,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič

SIRMIUM MUSIC FEST
15. 3. 2018, Sremska Mitrovica (Srbija)
HANA TAŠKOV, klavir
98,33 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Mentor: Predrag Šantek

26. Revija Zagorje ob Savi 2018
Državno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov
27. 3. 2018, Zagorje ob Savi
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
87,70 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov

International music competition
15. 3. 2018, Beograd (Srbija)
TADEJ KAVAŠ, trobenta
91,66, 1. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštja Lašič

Dnevi kitare 2018
7. in 8. 4. 2018, Krško
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
88,00 točk, srebrno priznanje
Mentor: Timi Krajnc

MATIC HANC, kitara
91,33 točk, zlato priznanje
Mentor: Milorad Ružić

XV. tekmovanje pihalcev
19. 4. 2018, Požarevac (Srbija)
LARA LUTAR, flavta
97,00 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentorica: Felicita Heric Taškov

Mednarodno tekmovanje pianistov
Memorijal Jurica Murai
23. in 24. 4. 2018, Varaždin (Hrvaška)
VITA JANŽA, klavir
90,80 točk, 2. nagrada
Mentorica: Snežana Mitić

IVANO OSTOJIĆ, klavir
86,26 točk, 3. nagrada
Mentorica: Snežana Mitić

HANA TAŠKOV, klavir
88,60 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

Mednarodno tekmovanje BISTRIČKI ZVUKOLIK
3. 5. 2018, Marija Bistrica (Hrvaška)
TADEJ KAVAŠ, trobenta
89,83 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Yuliya Kunova
Mentor: Boštjan Lašič

Mednarodno pevsko tekmovanje Lav Mirski
4. 5. 2018, Osijek (Hrvaška)
ŽIGA MEKIŠ RECEK, petje
88,33 točk, II. nagrada
Korepetitor: Predrag Šantek
Mentorica: Gabriela Bratina

PannoniAccordion 2018 (klasična glasba)
11. 5. 2018, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
90,33 točk, 1. nagrada
Mentor: Danijel Matković

PannoniAccordion 2018 (narodno-zabavna glasba)
12. 5. 2018, Murska Sobota
ŽAN OLIVER KOŠAR, harmonika
88,33 točk, 2. nagrada
Mentor: Danijel Matković

LEON AUGUŠTIN, harmonika
78,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković

BLAŽ ŠINKO, harmonika
75,00 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković

NEJC BAGARI, harmonika
76,67 točk, 3. nagrada
Mentor: Danijel Matković

Mednarodno tekmovanje FANTAST
16. in 20. 5. 2018, Bečej (Srbija)
EVA VUČKO, klavir
99,67 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Mentorica: Tijana Stojanović

TAJA ČASAR, violina
93,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentor: Mihail Petrov

Koroško klavirsko tekmovanje
26. 5. 2018, Radlje ob Dravi
VERONIKA HORVAT, klavir
Zlato priznanje
Mentorica: Olga Kous

2. mednarodno tekmovanje mladih violinistov in pianistov
8. 6. 2018, Piran
MARK ABEL SIJANTA, klavir
82,50 točk, 2. nagrada
Mentorica: Anna Sarkany

LEONARD KOBAL, klavir
81,25 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

VITA KOLOŠA KUŠEJ, klavir
78,00 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

Šolsko leto 2016/17

Regijsko tekmovanje kitaristov Guitarrero
28. 1. 2017, Maribor
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
Priznanje
Mentor: Timi Krajnc

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov
2. 2. 2017, Ormož
SANJA BALAŽIC, rog, 1. b
95,00 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič

ŽAN SALAJ, pozavna, 1. b
98,33 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov
3. 2. 2017, Maribor
SAŠA MLEKUŽ, tolkala, 1. a
91,67 točk, zlato priznanje
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek

Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov Sonus
26. 2. 2017, Križevci, Hrvaška
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
100,00 točk, 1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek

AN KERČMAR, tolkala
94,33 točk, 1. nagrada, 3. mesto
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Julija Furek

Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko 2017
2., 3., 4. in 6. 3. 2017, Beograd, Srbija
HANA ŠTEFANEC, saksofon
90,25 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman

ŽAN SALAJ, pozavna
98,00 točk, 1. nagrada, lavreat
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič

SANJA BALAŽIC, rog
97,25 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič

ŽIVA LUKAČ, klarinet
96,25 točk, 1. nagrada
Koreptitorka: Olga Kous
Mentor: Željko Ritlop

Mednarodno tekmovanje mladih pianistov
5. 3. 2017, Šabac, Srbija
MARKO MATAJIČ, klavir
100,00 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

46. TEMSIG
6. 3. 2017, Jesenice
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
98,33 točk, zlato priznanje, 1. nagrada
Korepetitorka: Erna Lukač
Mentorica: Julija Furek

46. TEMSIG
14. in 16. 3. 2017, Škofja Loka, Kranj
SANJA BALAŽIC, rog
95,67 točk, zlata plaketa, 2. nagrada
Korepetitorka: Julija Zadravec
Mentor: Boštjan Lašič

ŽAN SALAJ, pozavna
99,00 točk, zlata plaketa, 1. nagrada,
Posebno priznanje žirije
za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Marko Slavič

Mednarodno tekmovanje pihalcev
25. in 26. 3. 2017, Varaždin, Hrvaška
NUŠA BOJNEC, flavta
96,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

EVA TIBAUT, flavta
100,00 točk, 1. nagrada, lavreat
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Melanija Gradečak

Mednarodno tekmovanje pihalcev
31. 3. 2017, Varaždin, Hrvaška
URŠKA KREFT, saksofon
92,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman

ŽIVA HEGEDUŠ, saksofon
91,83 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman

SARA NOVAK, saksofon
89,67 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Snežana Mitić
Mentorica: Jasmina Dajčman

Dnevi kitare 2017
9. 4. 2017, Krško
MAKSIMILIAN ŽURMAN, kitara
91,00 točk, zlato priznanje
Mentor: Timi Krajnc

FLORIJAN HODŽAR, kitara
82,67 točk, srebrno priznanje
Mentor: Milorad Ružić

10. EPTA, Mednarodno tekmovanje za mlade pianiste
18. in 20. 4. 2017, Osijek, Hrvaška
HANA TAŠKOV, klavir
84,00 točk, priznanje
Mentor: Predrag Šantek

MARKO MATAJIČ, klavir
89,80, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

Mednarodno tekmovanje Memorijal Jurica Murai
23.‒29. 4. 2017, Varaždin, Hrvaška
VITA KOLOŠA KUŠEJ, klavir
91,33 točk, 2. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

LEONARD KOBAL, klavir
85,50 točk, 3. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

HANA TAŠKOV, klavir
82,75 točk, priznanje
Mentor: Predrag Šantek

MARKO MATAJIČ, klavir
95,00 točk, 1. nagrada
Mentor: Predrag Šantek

Mednarodni festival godalcev Stringfest 2017
12. in 13. 5. 2017, Sremska Mitrovica, Srbija
TAJA ČASAR, violina
75,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentor: Mihail Petrov

JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
80,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar

IZIDORA KRENN, violina
80,00 točk, 3. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar

Mednarodno tekmovanje Fantast 2017
20. 5. 2017, Bečej, Srbija
JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
90,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar

IZIDORA KRENN, violina
98,00 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: Tijana Stojanović
Mentorica: Polona Žohar

Mednarodno tekmovanje tolkalcev Stevan Strunjašević
21. 5. 2017, Beograd, Srbija
TAJ TRATNJEK, tolkala
III. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Erik Kranjc

VID FREŠER, tolkala
II. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentor: Erik Kranjc

AN KERČMAR, tolkala
II. nagrada
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Julija Furek

Mednarodno tekmovanje Citta di San Dona di Piave
21. 5. 2017, Citta di San Dona di Piave, Italija
IVANO OSTOJIĆ, klavir
93,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Snežana Mitić

VITA JANŽA, klavir
93,00 točk, srebrno priznanje
Mentorica: Snežana Mitić

Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov
27. 5. 2017, Pesnica pri Mariboru
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
85,50 točk, zlato priznanje,
posebna priznanja:
-za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori): Drago Kunej (1965): So pesmi okrogle (slovenska ljudska),
-za najboljšo korepetitorko tekmovanja: OLGA KOUS
-skladatelju za skladbo in naročilo novitete: Uršula Jašovec: Deček in sonce (Felicita Heric Taškov)
Korepetitorka: Olga Kous
Mentorica: Felicita Heric Taškov

Šolsko leto 2015/16

Concorso Internationale per giovani pianisti Giuliano Pecar
Gorica, 23. 6. 2016
IVANO OSTOJIĆ, klavir
96,00 točk, 1. nagrada
Mentorica: SNEŽANA MITIĆ

Mednarodno tekmovanje tolkalcev Stevan Strunjašević
Beograd, 15. 5. 2016
SAŠA MLEKUŽ, tolkala
1. nagrada, 1. mesto
Korepetitorka: ERNA LUKAČ
Mentorica: JULIJA FUREK

PIJA KOUS, tolkala
3. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: JULIJA FUREK

Mednarodno tekmovanje godalcev
Bečej, 14. 5. 2016
TAJA ČASAR, violina
84,66 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: SNEŽANA MITIĆ
Mentor: MIHAIL PETROV

Mednarodno pevsko tekmovanje LAV MIRSKI 2016
Osijek, 6. 5. 2016
ANJA KUTOŠ, petje
80,33 točk, 2. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA

POLONA HANC, petje
75,33 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA

MAJA GABOR, petje
70,66 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA

Mednarodno tekmovanje violinistov
Verona, 17. 4. 2016
IRIS PERKOVIČ BERTALANIČ, violina
83,00 točk, priznanje
Korepetitorka: SNEŽANA MITIĆ
Mentor: MIHAIL PETROV

Mednarodno tekmovanje violinistov
Verona, 16. 4. 2016
IZIDORA KRENN, violina
81,00 točk, priznanje
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: POLONA ŽOHAR

JENA KOLOŠA KUŠEJ, violina
81,00 točk, priznanje
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: POLONA ŽOHAR

Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 15. 4. 2016
ELA ROŠ, flavta
90,67 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV

LARA PAJNHART, flavta
90,33 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV

Mednarodno tekmovanje DALEKI AKORDI 2016
Split, 14. 4. 2016
ANJA KUTOŠ, petje
43,25/60 točk, 3. nagrada
Korepetitor: PREDRAG ŠANTEK
Mentorica: GABRIELA BRATINA

Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 14. 4. 2016
LARA LUTAR, flavta
94,00 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: YULIYA KUNOVA
Mentorica: FELICITA HERIC TAŠKOV

EVA TIBAUT, flavta
97,67 točk, 1. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS
Mentorica: MELANIJA GRADEČAK

Mednarodno tekmovanje pihalcev
Varaždin, 13. 4. 2016
EVA GRAH, flavta
93,50 točk, 2. nagrada
Korepetitorka: OLGA KOUS